Mieszkania na Warszawskiej Pradze Północ  
 

Partnerzy - PBM

Spółka Akcyjna PBM Południe powstała w kwietniu 1994 roku w wyniku przekształcenia firmy państwowej PBM Warszawa Południe obecnej od kilkudziesięciu lat na polskim i zagranicznym rynku budowlanym.

Podstawowy obszar działalności Spółki to kompleksowa realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy inwestycji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze Spółka oferuje pełen wachlarz usług budowlanych. Spółka znana jest również z rewitalizacji i modernizacji obiektów zabytkowych takich jak Muzeum Powstania Warszawskiego, kamienic przy ul. Nowy Świat i Chmielnej, Obiektów Starej Prochowni,  Fortu Sokolnickiego, kamienicy przy ul. Kijowskiej.

Kadra inżynieryjna spółki pracuje w oparciu o certyfikat Gwarancji Najwyższej Jakości. Spółka została wyróżniona przyznawanym przez Business Centre Club i Komitet Integracji Europejskiej Medalem Europejskim za jakość usług budowlanych o standardzie europejskim. Obiekty budowlane realizowane przez Spółkę zdobywały wielokrotnie odznaczenia i nagrody branżowe za dobrą jakość robót i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, m.in. Budowa Roku i Srebrne Wiertło. O rzetelności i wiarygodności firmy świadczą przyznane jej Certyfikaty Solidnej Firmy i Złote Certyfikaty Rzetelnej Firmy.

 

Nowe mieszkania Warszawa Praga Północ
Partnerzy - PBM Partnerzy - Getin Bank