Mieszkania na Warszawskiej Pradze Północ  
 

Lokalizacja

Bliska Praga położona jest bezpośrednio przy ulicy Kijowskiej, niecałe 300 m od ulicy Targowej, stanowiącej oś oraz jedną z głównych arterii komunikacyjnych dzielnicy Praga Północ.

Praga Północ jest dzielnicą, która w ostatnim czasie cieszy się coraz silniej rosnącą popularnością. Miejsce to z dnia na dzień staje się modne i chętnie odwiedzane, głównie ze względu na szeroką ofertę kulturalną oraz fakt, że jest to ostatnie miejsce, w którym zachowały się ślady folkloru warszawskiego. Niegdyś opuszczone praskie kamienice oraz tereny fabryczne zostają zagospodarowywane na apartamenty, restauracje, kluby oraz galerie sztuki.

Jednocześnie jest to dzielnica z szeroką ofertą oświatową. W promieniu 1 km od naszej inwestycji znajduje się kilka przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Tu swoje siedziby ma też kilka uczelni wyższych, m.in. Wyższa Szkoła Menedżerska, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji oraz Europejska Wyższa Szkoła Informatyczno-Ekonomiczna. Liczne sklepy i centra handlowe, prężnie działające placówki kulturalne, klimatyczne restauracje i kawiarnie przyciągają na Pragę ludzi z całej Warszawy...

Motorem napędowym do dalszego rozwoju dzielnicy jest budowa centralnego odcinka II linii metra. Projekt obejmuje budowę 7 nowych stacji metra, łączących lewo– i prawobrzeżną Warszawę. Jedna ze stacji - Stadion Narodowy oddalona będzie od „Bliskiej Pragi” o około 600 m. Po zrealizowaniu inwestycji w sposób znaczący skróci się czas dojazdu komunikacją miejską do Centrum, który aktualnie wynosi około 15 min.

Nowe mieszkania Warszawa Praga Północ
Partnerzy - PBM Partnerzy - Getin Bank